Milli Emlak’tan Müthiş Fırsat: Sudan Ucuz Arsalar! Kenarda Köşede Parası Olana Kaçırılmayacak Fırsat

Enflasyon ve hayat pahalılığı vatandaşı zorlarken, Milli Emlak’tan gelen müthiş haber umut oldu. Piyasa koşullarının çok altında fiyatlarla satışa sunulan arsalar, tapu sahibi olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat.

Ankara’da 34 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Arsa Sahibi Olun!

Milli Emlak’ın Ankara’da satışa sunduğu arsaların fiyatları, en düşük 34 bin TL’den başlıyor, en yüksek ise 476 bin TL’ye kadar ulaşıyor. Başkentte bu kadar düşük fiyatlarla arsa bulmak neredeyse imkansızken, Milli Emlak bu fırsatı kaçırmayın diyor.

Mart Ayında İhaleler Gerçekleşecek

Mart ayında gerçekleşecek ihalelerde satışa sunulacak arsalar hakkında detaylı bilgi için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün internet sitesini veya milliemlak.gov.tr resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

5 Yıl Boyunca Vergi Muafiyeti

Milli Emlak tarafından yapılacak ihale ile arsa sahibi olan vatandaşlar, 5 yıl boyunca emlak vergisinden ve KDV’den muaf tutulacak. Bu da arsa yatırımını daha da cazip hale getiriyor.

Kaçırmayın!

Piyasa koşullarının çok altında fiyatlarla arsa sahibi olmak için Milli Emlak’ın bu müthiş fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi için internet sitelerini ziyaret edin veya en yakın Milli Emlak Müdürlüğü’ne başvurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x